[Guide] Как да подкараме сървър на Windows 7

LilAlexMoney

New Member
Joined
May 19, 2010
Messages
79
Reaction score
80
Как да подкараме сървър на Windows 7!

  1. - Теглите MSSQLServer 2000
  2. Инсталирате го!
  3. Ресторвате ДатаБазите на сървъра!
  4. Теглите !!!!ТОВА ODBC!!!
  5. Регвате ODBC-то!
  6. После правите така с всяко ".exe" на сървъра! ->
    ->Давате десен бутон на "DataServer.exe / Properties / Compatibility" след което на "Compatibility mode" от падащото меню нагласяте на "Windows XP (Service Pack 2)" | Нагласяте всички еxe-та по този начин!
    Ето и снимка ТУК!
  7. Когато направите всички тези стъпки, остава да стартирате сървъра.
    *Ако стартирате "exe-тата" едно, по-едно, го направете с десен бутон и "Run as Administrator" Ако го правите през "MuServerStartup" цъкнете десен бутон и пак "Run as Administrator". Стартирайте винаги по този начин.

При мен тръгна така след 3 седмици мъки.
Желая успех на всички!​


Credits:
DarkEvil
 
Last edited:
Това е много полезно за тези със Уиндоус 7 :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
честно казано може да пропуснете Точка 6 :) ас преди време като пусках сервер не съм правил такива смехории :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
и това за 1 седмица ли го научи , аз за 10 мин го схванах и даже одцб не ти трябва, и ето ти по лесен начин

StartUP дясно копче,compab>Run As (Windows XP SP3) вместо да си играеш със всичките , но още си малак ще ги научиш не се притеснявай
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Забравих да пиша в поста ми: ОСТРОУМНИТЕ ПОМЯРИ В ФОРУМА, КОИТО ЗНАЕХА КАК СТАВА И СИ ТРАЕХА ДОКАТО СЕ МЪЧЕХ И ПИТАХ КАК ДА СЕ СПРАВЯ С ТВА WIN7, ДА НЕ ПИШАТ В ТЕМАТА МИ КОЯТО СЪМ НАПРАВИЛ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ КОИТО НЕ ЗНАЯТ КАК!
 
Забравих да пиша в поста ми: ОСТРОУМНИТЕ ПОМЯРИ В ФОРУМА, КОИТО ЗНАЕХА КАК СТАВА И СИ ТРАЕХА ДОКАТО СЕ МЪЧЕХ И ПИТАХ КАК ДА СЕ СПРАВЯ С ТВА WIN7, ДА НЕ ПИШАТ В ТЕМАТА МИ КОЯТО СЪМ НАПРАВИЛ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ КОИТО НЕ ЗНАЯТ КАК!

Къде Пише че сме задължени да помагаме на такива като вас които копират от хора които разбират и да си преписват кредити а после като трябва нещо за помош реват по форумите ... писнами от разбирачи като вас!
 


Къде Пише че сме задължени да помагаме на такива като вас които копират от хора които разбират и да си преписват кредити а после като трябва нещо за помош реват по форумите ... писнами от разбирачи като вас!

Каде видя кредитс ? Написах това, просто ако потрябва на някой!
И така както виждаш, да съм тръгнал да рева на някой?

P.S: Питам, не помагате, научавам се сам, тръгва, поствам как става. Щото може да потрябва и на друг!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
и това за 1 седмица ли го научи , аз за 10 мин го схванах и даже одцб не ти трябва, и ето ти по лесен начин

StartUP дясно копче,compab>Run As (Windows XP SP3) вместо да си играеш със всичките , но още си малак ще ги научиш не се притеснявай

Ти на остроумен ли се правиш ? Някой иска да помогне на тия дето си бият главата всеки ден да си направят по лесно сървър , ама на теб нещо не ти харесва ? Не е ли по хубаво да кажеш едно браво , че въобще си е направил труда да напише сам това ? Но не ти няма да направиш това защото трябва да се направиш на по-умен от всички.
 
искъм орок как да пусна 2 сървара на един комп
 
  • Like
Reactions: Milanoob
искъм орок как да пусна 2 сървара на един комп
Утре ще разбера как става, щото и на мен ще ми трябва за вбъдеще и ще споделя :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Ти на остроумен ли се правиш ? Някой иска да помогне на тия дето си бият главата всеки ден да си направят по лесно сървър , ама на теб нещо не ти харесва ? Не е ли по хубаво да кажеш едно браво , че въобще си е направил труда да напише сам това ? Но не ти няма да направиш това защото трябва да се направиш на по-умен от всички.

Съгласен!!!Малее добрече саме въспитали добре иначе ще го напсувам много здравоо !!!
 
  • Like
Reactions: Milanoob