[Dev] Какво ще кажете за този уеб

М, добра идея. (wasntme)
Background-a само ще товари.

За класацията добре. Менютата станаха по-зле по-добре ги върни или ги преправи.
 
направи и някав як фонт и ще стане още по добре :)
 
Лека промяна на фона на жълтите кутийки + класации в дясно (ама все още мисля дали да ги оставя)
4baf33c937a2f8e3.jpg
 
Last edited:
Лека промяна на фона на жълтите кутийки + класации в дясно (ама все още мисля дали да ги оставя)
4baf33c937a2f8e3.jpg

браво браво сайта е много добър може би с сини котиики ще е по-добре.
 
Много е широк ако събереш класацията от дясно малко по-близо до ранкинга ще изглежда по добре :)
 
давай си както знаеш,ако на някой не му харесва дизайна - да си го смени :D
 
Project Dead... Тц тц аз вярвах в теб :D
 
Малко си закаснял със около 2 години с тоя коментар :)

Изгоря харда и замина всичко, не ми се занимава отначало :). Малко половин година по-късно пускам мнението, ама карай, аз да напиша.

Edit - 2 дена след съобщението: намерих по случайност файловете в GMail - обичам го чичко Гугъл, така ще мога да поработя върху сайта
 
Last edited:
Кой вариант е по-добър? Или друг, трети вариант (очаквам предложения)?

Вариант 1


Вариант 2



И при двата варианта като цъкнеш върху името на някой от героите си, става така:


Моя личен фаворит е вариант 1, но искам и други мнения, изобщо как ще стане по-красиво, по-функционално и по-лесно за потребителите?
 
Last edited:
Според мен вариант 2 е доста подходящ но с малко модификация може да стане още по добър. В момента не може да ми хрумне нищо но ако измисля нещо ще го споделя с теб :)

П.С.: Защо не пробваш да оградиш целия сайт с "dotted" както е горе за смяна на езици, смятам че ще е добре с 1 или 2 пиксела примерно. Пробвай ако искаш :)
 
Last edited:
За жълтите кутии ли говорим?
Ако да:

1px SOLID (не е на точки като езика):


1px DOTTED (на точки, като рамката на езика):

не намирам особено визуална разлика с 1px solid

2px DOTTED (на точки, като рамката на езика, но е по-дебела):



Не знам, нещо 2px dotted ми грознее, а между dotted и solid на 1px няма много голяма разлика, не знам ти това ли си имал предвид или нещо друго?

Edit:
Или ти ми говориш за нещо такова:
(вар. 1 - бели точки)


(вар. 2 - жълти точки /жълто като на жълтите кутии/):


?
 
Last edited:
Имах предвид да оградиш както на вариант 2 но само сивата част от сайта без header-а. А така както е и с header-a пак е добре но мисля че без да е ограден ще стои супер :)
 
И нещо ново като функция, което аз лично не съм виждал до сега в сайтовете:





/предстои подобрение на облика, сегашния е сътворен набързо и без много мислене как е най-добре/
 
Last edited:
Яко сайт
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
Леко заиграх пак - смяна на стиловете с $_SESSION за нерегистрирани и предстои да надраскам MSSQL записване за избрания стил на всеки акаунт.
Red MG:

Blue MG:



Картинката също можеш да си я сменяш по вкус:
cce63732d5924c41.jpg


И да...
 
Last edited:
жълтия си е най-добре, ако можеш добави и раздели между менютата
 
жълтия си е най-добре, ако можеш добави и раздели между менютата

За какви раздели говорим? Поясни, най-добре картинка?