Какви са признаците и симптомите при заразяване с грип A(H1N1)

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
Признаците на грип A(H1N1) са подобни на грипните, включително вдигане на температура, кашлица, главоболие, болка в мускулите и ставите, болка в гърлото, течащ нос и понякога повръщане и диария.При разпознаване на някой от симптомите веднага потърсете лекарска помощ !!!
 
аз ги имах тия симптоми ама без да ходя на лекар се оправих ^^
 
абе не е за подигравка пък незнам ...
 
Браво докторе! Ще ми станеш ли личен лекар? хахахахахаха
 
диария
Обяснете какво е това ?Че българския ми лексикон не е много разширен.
 
Обяснете какво е това ?Че българския ми лексикон не е много разширен.

Бурни нощи в кенефа.
 
Рядкото щастие на човекa ... :]

@sNG може и през деня ... :]
 
най-просто казано.. да сереш толкова много лайна,че чак да не знаеш каде си
тоест усран до уши
 

Амм.. аз имах темп. кашлица и ме болеше гърлото.. е нз дали имах такъв грип.. ама бях болен.. ходих на лекар и се оправих за 3 дена :D
 
абе то всички дет го карат грипа карат свински грип просто тия дет умират не се лекуват толкова ли е опаснo |-(
 
нз аз малко се притеснявам понеже сестра ми се разболя после се оправи, и сега пак има 39 градуса температура ... боли я глава и кашля.

Само дано не е тоя грип че...
 
нз аз малко се притеснявам понеже сестра ми се разболя после се оправи, и сега пак има 39 градуса температура ... боли я глава и кашля.

Само дано не е тоя грип че...

Този грип не е по-различен от всички останали инфекциозни грипове, просто е нов и затова всеки си мисли, че е нещо кой знае какво. Няма страшно... И да е свински ще се оправи. Само се консултирайте с лекар, за да изпише нужните медикаменти.

Колкото до диарията - изсираш толкова лайна, че ти остават и да се намажеш по гърба. (chuckle)
 
нз аз малко се притеснявам понеже сестра ми се разболя после се оправи, и сега пак има 39 градуса температура ... боли я глава и кашля.

Само дано не е тоя грип че...

А майка ти къде е ,аджеба ? Като майка ти не иска да я води , хващайте се под ръчичка и при джипито ви.
 
Felix споко повечето карат грипа по 2 пъти аз питах няколко познати викат ми такмо оздравях и пак ме лепна..
 
Четох някъде, че януари ще има втора вълна на свинския грип, която ще бъде по-силна...
 
Абе най-голямата вълна ше е през 2012 ;)
 
  • Like
Reactions: Man1aK