[Help] Искам да намаля кръвта на босовете

wingshot

New Member
Joined
Oct 20, 2009
Messages
150
Reaction score
11
Моля, кажете ми как става това от каде ?
 
Попринцип от Monster.txt се намалява кръвта на всички монстери .... но ако кажеш на кои босове точно искаш да намалиш кръвта ще мога да ти кажа с сигорност точно къде да търсиш.
 
Значи говорим за всички босове в сървъра тея като rakion boss в калима konduma и така на татак защото са предадзначени да се обиват при по голям stats от 32767 а аз искам сървъра ми да е максимум с толквоа stats :)

EDDIT: преди малко някакав чужденец в сървъра ми пише това в проблеми
When i killing Boss always drop ag potion if you can fix and repeat that . Thanks
как да го оправя да не пуска ag potion :)
 
Значи говорим за всички босове в сървъра тея като rakion boss в калима konduma и така на татак защото са предадзначени да се обиват при по голям stats от 32767 а аз искам сървъра ми да е максимум с толквоа stats :)

EDDIT: преди малко някакав чужденец в сървъра ми пише това в проблеми
When i killing Boss always drop ag potion if you can fix and repeat that . Thanks
как да го оправя да не пуска ag potion :)

Виж за кой boss става въпрос и го едитни от съответния му eventtimebag.
 
Вижте момчета не ми се е случвало до сега да едитвам тези подробности колко кръв да имат босовете колко да са силни и т.н. а тези босове когато се обият от каде се едитва какво да пускат и по принцип по дефалт какво трябва да пускат защото виждам, че това момче се оплаква, че пускали ag potion явно не трябва да пускат такива някои да ми хелпне :)
 
ти кво искаш едно и също да ти го повторим 30 пъти ли?
 
Отваряш monster.txt (D:\MuServer\Data) Ако е за това което си мисля , търсиш Kundun в калима 7. Търсиш този код и променяш "5000000" на колкото HP искаш да има "боса" , а това какви итеми да пуска след като го убиеш, отваряш EventItemBag17.txt и си адваш итемите които искаш да падат.
Така правиш и с останалите "Босове които искаш да им промениш HP-то и DROP-a.
Дано да съм ти бил полезен.


Code:
//Index	Rate	Name			Level	Life	Mana	DmgMin	DmgMax	Def	Magic	Attack	Prob	MovReg	A.Type	A.Range	V.Range	MoveSP	A.Speed	RegTime	Attrib	ItemRat	M.Rate	MaxItem	Skill
275	1	"Shadow of Kundun"	147	5000000	0	2000	2500	1500	0	2000	1000	3	150	15	10	800	2000	43200	2	100	0	4	0	100	254	100	100
 
Last edited:
  • Like
Reactions: wingshot
Мерси на всички пичове оправих си го