[Help] Имам проблем с Mu Online на Windows 7

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Здравейте,
Имам следния проблем: когато вляза в някое му, независимо от версията, сече много ужасно, едвам едвам се мърда мишката. Чудех се дали не е нещо от рода, че играта не поддържа 64-бита, та ако може малко мненийца :).
Благодаря предварително.
 
това е от DirectX и Video-то, обнови си драйвърите на видеото, поне така си мисля.
 
Пробвай да направиш на 32 бита и виж как ще е :)
 
трябва да си инсталираш видео драйверите
 
Да да, мерси, оправих се аз, от драйвърите беше проблема, както каза hdimitrov.
 
Здравейте.Един мой приятел има същия проблем..инсталирахме нови драйвери.за видео картата и пак нестава (зелен екран и му насича) пс видео картата му е 256.. windows XP ..някои ако знае как да се оправи.моля да пише в тази тема ;)
 
DirectX има ли?
Ако няма да намери по някоя игра ...
 
не прочетели че вече се е оправил човека драйверите са били спокойно
 
ти не прочете ли
Здравейте.Един мой приятел има същия проблем..инсталирахме нови драйвери.за видео картата и пак нестава (зелен екран и му насича) пс видео картата му е 256.. windows XP ..някои ако знае как да се оправи.моля да пише в тази тема
Днес от 10:18
 
инсталирахме и това..пак засича :x
 
Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата :) Опитайте с други...
 
  • Like
Reactions: teodor1000
Здравейте и аз сам с Windows 7 имам дискове с драйверите но просто не ми излизат кагато сложа диска. Но всичко е от драйверите трябва да знаеш каква ти е видео картата както каза : "Dea7h" Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата Опитайте с други...
 
Здравейте и аз сам с Windows 7 имам дискове с драйверите но просто не ми излизат кагато сложа диска. Но всичко е от драйверите трябва да знаеш каква ти е видео картата както каза : "Dea7h" Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата Опитайте с други...

Е има една програма казва се Everest с нея може да видиш каква точно ти е видео картата,дори без нея може да се види каква ти е видео картата..
И няма нищо сложно да напиша в google "VIDEO DRIVERS FOR ATI READON 4870 X2" ? :)
 
Здрваверите и аз имам сащия проблем с 7 -мица 32 битова сам и което и му да отворя ми сече се едно нема драивери (само на му онлайн ми го прави тоя номоер) имам DirectX, а видио картата ми е Интел но не и знам модел там и т.н. както и нз от каде да ги тегля тез драивери моля някои да помогне ето линк с конфигорацията ми .
Детайли на HP Compaq 6730s NN338ES Преносими компютри
 
Здрваверите и аз имам сащия проблем с 7 -мица 32 битова сам и което и му да отворя ми сече се едно нема драивери (само на му онлайн ми го прави тоя номоер) имам DirectX, а видио картата ми е Интел но не и знам модел там и т.н. както и нз от каде да ги тегля тез драивери моля някои да помогне ето линк с конфигорацията ми .
Детайли на HP Compaq 6730s NN338ES Преносими компютри

ATI Mobility Radeon HD 3430....


Download
 
ATI Mobility Radeon HD 3430....


Download

Инсталирах го това , пооправи се малко на старите версии не сезоните , а на сезоните пак си сече все така напримир аура му-то , а на по старичките версии има честично подобрение но въпреки това сече...
И 3-те ли да ги инсталирам защото инсталриах само горното.
 
Last edited:
Инсталирах го това , пооправи се малко на старите версии не сезоните , а на сезоните пак си сече все така напримир аура му-то , а на по старичките версии има честично подобрение но въпреки това сече...
И 3-те ли да ги инсталирам защото инсталриах само горното.

- Видео чипсет: ATI Mobility Radeon HD 3430
- Тип видеопамет: Video Controler Memory
- Капацитет на видеопаметта: 256MB

Не очаквай повече от лаптоп с такива характеристики.

Само горното.
 
  • Like
Reactions: Qwert
- Видео чипсет: ATI Mobility Radeon HD 3430
- Тип видеопамет: Video Controler Memory
- Капацитет на видеопаметта: 256MB

Не очаквай повече от лаптоп с такива характеристики.

Само горното.

Какво да не очакавам преди с едно xp когато бях си варяха му-тата без проблемно благодаря за помоща все пак.
И видиото е 356 нe e 2 gb ram a 3 procesora mi e 2,2 intel dual core модел него знам не съвпадат напално тия характеристики там..
Пак и на документите пише че видио картата е Интел не Ати
 
Last edited:
Е има една програма казва се Everest с нея може да видиш каква точно ти е видео картата,дори без нея може да се види каква ти е видео картата..
И няма нищо сложно да напиша в google "VIDEO DRIVERS FOR ATI READON 4870 X2" ? :)


да сигурно че неможе да си свали Aida32 тя показва също всичко на компютъра дори и шината на дъното