Говорилня

Аз като казвам че почнаха всички да стават хакери то се задръсти интернета от хакери
 
Proud аре да вкараш 1 досс на един сървър ,че мн. ме дразни ?!
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
Proud аре да вкараш 1 досс на един сървър ,че мн. ме дразни ?!
Е ти пък да съсипе сървъра на човека ли искаш? Дай нещо по-леко къде се хвърли на doss. То ок, дразни те ама от кофата с лайната ти най-голямото изкара :x
 
А бе така ми се струва или говорилнята постоянно си седа на 356-та страница :D xahxhaxh
 
ProudMU фейсбука ме ядосва аиде вкарай му и на него един дос и да го няма 3 4 години :cool:
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
ProudMu брат като приятел аре пусни 1 doSS на InfinityMu че ми гепиха итемите :D
 
През х*я ми е за вашето мнение (xaxa)
Имаше там една фраза "Хорското мнение след моето погребение"
А за това ,че направих най-нообското нещо в живота си ,че направих някаква миниатюрна атака срещу @ElvenMu (@firewallcho), за всяко нещо си има причини ;)
 
Интересно....... многоо интересно.....
 
През х*я ми е за вашето мнение (xaxa)
Имаше там една фраза "Хорското мнение след моето погребение"
А за това ,че направих най-нообското нещо в живота си ,че направих някаква миниатюрна атака срещу @ElvenMu (@firewallcho), за всяко нещо си има причини ;)

Ей ей чакайте , т'ва doss (ddos ) за него е миниатюрна атака ей ей внимавайте!
 
  • Like
Reactions: Life
Баш Хакбудала :ala: :cloud: (hunter)
 
През х*я ми е за вашето мнение (xaxa)
Имаше там една фраза "Хорското мнение след моето погребение"
А за това ,че направих най-нообското нещо в живота си ,че направих някаква миниатюрна атака срещу @ElvenMu (@firewallcho), за всяко нещо си има причини ;)
Ахахаххахаххахаххахахаха , ние пък имаме друга поговорка - "Не е важно какво говорят зад гърба ти, важното е да е голям" :D: (rofl) :D:
ИЦАТА, ИЦАТА, ИЦАТА ЛЮБЧЕВ НАЙ-ВЕЛИК , УРА УРА УРА УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА


All rights reserved by Христо Любчев!!!
 
100% Анонимните са само един човек и това е ProudMu (katur)
 
100% Анонимните са само един човек и това е ProudMu (katur)
4518606H.jpg
 
  • Like
Reactions: Arr0gance
Това може би е лоша идея, но последния коментирал печели ! :O