Говорилня

Мен във ЧУЖБИНА,няма кой да ме спре :D !!! (devil)


П.С - Какво излиза при вас :D Аз съм - Аз ходех със един КОЗЕЛ , защото съм СЕКСИ :D
403696_290952700958735_231767750210564_736075_1906964080_n.jpg
 
Last edited:
Аз захапах един кон защото съм луд :D:
 
е и на мене ми е топло ама въпроса е че после тря ходя на работа ^^ а колата се згомнеса втоя студ ^^
 
  • Like
Reactions: OmaRuCat
Huelva
В момента няма налична информация.
Huelva, Andalusia
Ясно
16°C
Сега: Ясно
Вятър: С – 3 км/ч
Влажност: 52%

аз съм айляк :D:
 
Абе ти малаумен ли си ? Стига си трупа постове чрез спам !

pxqqqq ,pxqqqqqq,pxqqqq кой го казва .Бе тебе какво те бърка,модератор ли си админ ли си ? Поне като тебе не пиша някакви новини които не ме инт. И аз мога да слагам на ден 9123456 новини тука я не пиши там където не ти е работа ако някой ден станеш модератор тогава (в 33-ти) ще ме предупреждаваш. 90% от тази тема е спам. :)

Edit: ,,Абе ти малаумен ли си?" Не,не съм но ти си
 
Last edited:
pxqqqq ,pxqqqqqq,pxqqqq кой го казва .Бе тебе какво те бърка,модератор ли си админ ли си ? Поне като тебе не пиша някакви новини които не ме инт. И аз мога да слагам на ден 9123456 новини тука я не пиши там където не ти е работа ако някой ден станеш модератор тогава (в 33-ти) ще ме предупреждаваш. 90% от тази тема е спам. :)

Edit: ,,Абе ти малаумен ли си?" Не,не съм но ти си

Не 90% а 100% Темата е направена специално за СПАМ ако не сте прочели :D:.
Също така не е и за хукане,псуване,нареждане и т.н. ;):
 
pxqqqq ,pxqqqqqq,pxqqqq кой го казва .Бе тебе какво те бърка,модератор ли си админ ли си ? Поне като тебе не пиша някакви новини които не ме инт. И аз мога да слагам на ден 9123456 новини тука я не пиши там където не ти е работа ако някой ден станеш модератор тогава (в 33-ти) ще ме предупреждаваш. 90% от тази тема е спам. :)

Edit: ,,Абе ти малаумен ли си?" Не,не съм но ти си

Използвам Превод на български текст от латиница на кирилица, понеже нямам кирилица :)