Говорилня

Някой да има Admins.php + кодът който се слага във Query за да се получи това на снимката по-долу.
 

Attachments

  • asd.bmp
    236.6 KB · Views: 14
Който иска да си направим сървър на GTA SAMP ONLINE и да е с РЕАЛНО IP да ми пише на скайп: blajkata96
 
Аз на тъпаци като теб нямам файда да помагам.

аз нужда от помощ нямам не говорим конкретно за мен
 
207441_1524503772435_1829851334_910672_8268253_n.jpg
 
Търся човек който се занимава със Dreamweaver или Web Page Maker
 
Някой знае ли как се прави "Създаване на таблицата за MySQL" ?
 
Никой не се ражда научен- така е.
Ама човек преди да започне да се занимава с нещо, трябва да има поне нещо, на което да положи.
Преди да започнеш училище- в детската градина те учат как се правят ченгелчета, как да не излизаш от очертанията... и така нататък.

Не може да искаш да станеш ядрен физик, без да си ходил на училище. Тука работата е същата.

Бла-бла.
 
Никой не се ражда научен- така е.
Ама човек преди да започне да се занимава с нещо, трябва да има поне нещо, на което да положи.
Преди да започнеш училище- в детската градина те учат как се правят ченгелчета, как да не излизаш от очертанията... и така нататък.

Не може да искаш да станеш ядрен физик, без да си ходил на училище. Тука работата е същата.

Бла-бла.

този форум за кво е за да спамиш ли? или за да търсят помощ?
 
този форум за кво е за да спамиш ли? или за да търсят помощ?

Какво му говориш на тая гнида не виждаш ли че само гледа да се прави на оборотен...
 
е нали има гугъл?

Е то гугъл има, но 10 минути търсене неможах да намеря урок за Web Page Maker. Пробвах да направя нещо без да знам нищо но не се получи добре.

Никой не се ражда научен- така е.
Ама човек преди да започне да се занимава с нещо, трябва да има поне нещо, на което да положи.
Преди да започнеш училище- в детската градина те учат как се правят ченгелчета, как да не излизаш от очертанията... и така нататък.

Не може да искаш да станеш ядрен физик, без да си ходил на училище. Тука работата е същата.

Бла-бла.
Ти пък голям философ се извъди. Дошъл съм да потърся помощ. Или някой да ми помогне за простата страничка която искам или да ми дадат урок от който да се науча. И ти когато си започнал не си знаел нищо. Но всеки се учи със времето.
 
Last edited:
Как мога да си сменя IP-то на рутера ? !
 
Аз вече си помогнах сам с малко усилия...:)
 
Ти пък голям философ се извъди. Дошъл съм да потърся помощ. Или някой да ми помогне за простата страничка която искам или да ми дадат урок от който да се науча. И ти когато си започнал не си знаел нищо. Но всеки се учи със времето.
Като започнах нямаше DarksTeam и се справях както можех.

Аз вече си помогнах сам с малко усилия...:)

Браво.

@Sunwalker: и за двете.

btw, гледайте "The Rite". Вчера ме беше страх да се прибера от киното.
 
Е то гугъл има, но 10 минути търсене неможах да намеря урок за Web Page Maker. Пробвах да направя нещо без да знам нищо но не се получи добре.

е ти явно са майтапиш точно за 1 секунда намерих тоя урок YouTube - Web Page Maker Tutorial - How to make cool website within few minutes!
и отдясно има още един куп уроци
 
  • Like
Reactions: Firewallcho and sNG
Е аз като разгледах няколко клипа без да знам как се работи със програмата от първият път направих по-добър :D