Говорилня

предлагам за Backo да се заеме и да почне да трие всички постове които прецени че са атака към някой друг потребител, защото на мен лично ми писна да ви чета глупостите
 
1219533504.png
 
Вика ми лапе незнам кой е 15 годишен смешник който неможе да направи нищо друго освен да ти прати някои вирус през компа в реалния живот едно голямо нищо!
И ми викаш лапе което се заяжда. Брат успокой се малко точно ти си този който се беше правил по Скайп на големия "Бияч"на Иво (FoXy) след това като си отишъл да пиеш кафе с Цецо и Иво е бил с него си се насрал неси казал една дума.После ми се правиш на голямия експерт и ще ми казваш кой какъв е. Погледни се теб годините ти и целия филм в които си се вкарал.

Май нещо си объркал рейса, брат. ;):
С Иво единственият път, когато сме се карали е било през 2008 година. Веднага след като си оправихме взаимоотношенията сме си излизали и не е имало никакви проблеми.
Ако беше казал някой друг- по щях да ти повярвам..ама точно Иво... объркал си рейса.
Аз никога не съм се правил на бияч и не намирам смисъл да го правя.

Това относно вируса няма смисъл да го коментирам, щото това е поредният плод на недъгавото ти въображение.

А и още нещо. Ще бъда още по -точен относно срещите ни с Цецо.
Когато излязахме официално 3-мата, вече бях се виждал с Иво. ;):
И когато излизаме- ние не излизаме на кафе. ;):

Ходи ги разправяй на някой, дето ще ти повярва поне.
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Май нещо си объркал рейса, брат. ;):
С Иво единственият път, когато сме се карали е било през 2008 година. Веднага след като си оправихме взаимоотношенията сме си излизали и не е имало никакви проблеми.
Ако беше казал някой друг- по щях да ти повярвам..ама точно Иво... объркал си рейса.
Аз никога не съм се правил на бияч и не намирам смисъл да го правя.

Това относно вируса няма смисъл да го коментирам, щото това е поредният плод на недъгавото ти въображение.

А и още нещо. Ще бъда още по -точен относно срещите ни с Цецо.
Когато излязахме официално 3-мата, вече бях се виждал с Иво. ;):
И когато излизаме- ние не излизаме на кафе. ;):

Ходи ги разправяй на някой, дето ще ти повярва поне.

Не ми дрънкай тия врели некипели на мен. Това ми го каза лично Иво и не се съмнявам изобщо особено като става въпрос за теб !
 
Last edited:
Не ми дрънкай тия врели некипели на мен. Това ми го каза лично Иво и не се съмнявам изобщо особено като става въпрос за теб !

Виж се какъв си смешник.
Щом си толкова сигурен в тъпотиите си, които бращулевиш- докажи го.
Ако не успееш обаче- чезваш.
 
Виж се какъв си смешник.
Щом си толкова сигурен в тъпотиите си, които бращулевиш- докажи го.
Ако не успееш обаче- чезваш.

+1
 
Вие освен да се псувате, обиждате и да се карате можете ли нещо друго да правите?
 
Още малко остава и ще се гледа бързи и яростни 5 (rock)
 
и аз го чакам с нетърпение филмчето много ще е зарибяващо :)
 
Още малко остава и ще се гледа бързи и яростни 5 (rock)

Гледах трейлара .Видя ми се интересен .Дано да си заслужава.
 
Дайте някво добро muonline сървърче да поцъкам че няма кво да правя да е версия 97d....
 
Някой може ли да ми кажи програма със коята мога да режа клипчета?
 
Файла ми е .3gp формат и като се опитам да го сложа във програмата пиши че неможе пременувам го на .avi и пак не става какво да направя?
 
Гледах трейлара .Видя ми се интересен .Дано да си заслужава.

абе аз гледай в vbox7 ама на трайларчето не се видя толкова филма но съм сигурен че ще е по лудо от предишната част :)
 
Вие освен да се псувате, обиждате и да се карате можете ли нещо друго да правите?

Ти нали си модератор ?
Направи нещо по въпроса.. Банни няколко човека за по седмица и да видим дали ще спрат да псуват и т.н. ...
Стресни ги малко ..
 
A сега да видим кой има най-голяма... dl/ul скорост - Speedtest.net - First try :D
EDIT:
Мда, дадох линка и в HF & OCF да видя как ще се справят и сега забелязах, че някой е достигнал 299mb/s download... Звучи ми невъзможно, освен ако не е някое ISP решило да се е*ава с нас.. :D
 
Last edited:
Camtasia, Sony Vegas, Adobe After Effects?
Не мислиш ли, че Сони Вегас би била меко казана излишна при условие че му трябва да изреже и съедини няколко клипа..?
Windows Movie Maker! ;)
 
  • Like
Reactions: flowsicK