Говорилня

Ти пък да не пропуснеш да се озъбиш. Нямам нищо против никoй от този форум но тук защитавам кретена помогнал е с стотици неща в този форум ти неможеш да му стъпиш на малкия пръст.

Скрий се , sNG да не е помогнал? (rofl)
 
помогнете с моят проблем правя сървър на MuOnline ама не знам защо с но-ип не ми става и затoва го правя с 127.0.0.1 обаче влизам в клиента и нито място за ник има нито за пасс :mad: това ме дразни твърде много няма да говоря повече........... :mad: моляви поне сега помогнете не спорете за глупости ами дайте едно рамо !!! :)
 
Ти пък да не пропуснеш да се озъбиш. Нямам нищо против никoй от този форум но тук защитавам кретена помогнал е с стотици неща в този форум ти неможеш да му стъпиш на малкия пръст.

Ти май не влизаш много често и като влезеш, гледаш само "Говорилня", а? Даже и тук е помагал. Когато съм имал нужда се е отзовавал.
 
помогнете с моят проблем правя сървър на MuOnline ама не знам защо с но-ип не ми става и затoва го правя с 127.0.0.1 обаче влизам в клиента и нито място за ник има нито за пасс :mad: това ме дразни твърде много няма да говоря повече........... :mad: моляви поне сега помогнете не спорете за глупости ами дайте едно рамо !!! :)

пиши ми на скайпа ако мога ще ти помогна
 
Предложете някоя комедия за гледане :s
 
Добре... само оспамихме темата с тоя кретен... Васко, почвай да чистиш ^^
 
някой да знае къде ще дават (телевизия) плей офите на НБА (NBA Play Offs) говорим за баскетбол.
 
Ти пък да не пропуснеш да се озъбиш. Нямам нищо против никoй от този форум но тук защитавам кретена помогнал е с стотици неща в този форум ти неможеш да му стъпиш на малкия пръст.

Кооооо? Поне млечните си зъбки да беше сменил, да не ми фъфлиш :)
 
sNG Може ли да ми дадеш линка на твоята темата "PHP език" ? , че нещо немога да я намеря...
Благодаря предварително :)
 
sNG Може ли да ми дадеш линка на твоята темата "PHP език" ? , че нещо немога да я намеря...
Благодаря предварително :)

Не те разбрах.
 
Преглеждах онзи ден една твоя тема PHP сайт команди ,но сега немога да п намеря :mad:

Не те разбрах.
 
Ти пък да не пропуснеш да се озъбиш. Нямам нищо против никoй от този форум но тук защитавам кретена помогнал е с стотици неща в този форум ти неможеш да му стъпиш на малкия пръст.

Какво му говориш на тоя плъх ? не виждаш ли че е пълен олигофрен които знае само да говори.
 
Какво му говориш на тоя плъх ? не виждаш ли, че е пълен олигофрен, който знае само да говори.
Ти и това не знаеш?