[Release] DarksTeam MuServer 97d+99i Beta 43.3

Thanx, DarkMaster.
Hmm, mby you can add some new maps in GS, like CryWolf And Kalima, but that`s all, and enable / disable them in configs.
And maybe you can make Reset NPC Guard. ;) Maybe add /zen command too.
And add limit for zen max 2kkk, because when you get more, it turns to -lalal
And maybe you can add shop, where only GM can enter, like I set shop in lorencia center, but only GameMasters can enter this shop.
And add command /web , when you write /web, in chat log shows server web addres link.
 
Last edited:
1. Защо не опиташ да сложиш Метлата (Power Slash) на 2-те оръжия на Magic Gladiator-а.
2. Защо не добавите нови чудовища ( от по-горните сезони )
3. Когато се бие продължително с Furly of Light / Death slab дропва !
 
Може да добавиш също и някой custom items.
Например : Bone Blade , Platina :)
 
Ако може да се Fix бъга с Golden Archer за Stone.
Chaos машината почти винаги фелва за Chaos Item или Wings 1 level....
 
Last edited:
DarkMaster cool files! need config drop jewels. And Rena=Golden Archer=Items... Thx!
 
Last edited:
DarkSteam Pliz ). Make Trade System.! Command /mixjewel - Added Command /unmixjewel
 
Last edited:
Добър вечер ! Имам 1 проблем...и не мисля ,че е само при мене ...С тези файлове не може да се излиза от гуилдовете ..дори да се напише 111111 пак нестава .. Как да се оправи това ?
 
DarkMaster, could you share with information, what can we expect in new beta?
 
Някой може ли да ми каже формула за да си изчисля Ms shield-a
и ако може да ми каже от къде се наглася HP на Invasion мерси ! :) !

[ManaShield]
AgilityPercent = 600 // Mana shield agility percent
EnergyPercent = 900 // Mana shield energy percent

90% = for 32767 max stats ...

Искъм да попитам имам проблем с тея файлове не видях някой да има същия проблем и той е следния: при 100 килла херото се бъгва все едно има гм протект нито могат да го ударят нито той някой..., единственото спасение е да го направиш от едитора -2 килла (херо) моля някой ако знае решение на тоя проблем да сподели ... Благодаря Ви предварително
 
Last edited:
Къде е Stored Procedure-a за създаването на Character
*Трябва ми за да променя стартовите точки на новите герои (прегледах таблиците и процедурите, но не успях да открия нищо)

Едно рамо ?
 
Къде е Stored Procedure-a за създаването на Character
*Трябва ми за да променя стартовите точки на новите герои (прегледах таблиците и процедурите, но не успях да открия нищо)

Едно рамо ?

няма процедура, от DataServer се променят тези неща
 
Имам едно-две въпросчета. Има ли някакъв начин да се reload файловете в папка DTData защото аз не го намерих. Да помогнете за golden archer-a добавих НПЦ-то в лоренциа но като говоря с него нищо не се получава.
Eventchip connect или там както е трябва да е 1 не 0