[Dev] x7z Български фаилове Сезон 4

zasmqniq

Banned
Joined
Sep 22, 2009
Messages
47
Reaction score
29
Здравеите тези дни започнах отново да се занимавам с MU и намерих 1 мои стар проект мисля да го завърша и след това да го представя и случаино ми изникна да го направя на БГ!

Ето ви снимка на:

47353387.jpg


Днес реших,че трябва да преправя фаиловете и утре сутрин сигурно ще се хвана сериозно ^^

Ето нещо ново Клиента,ще е изцяло на БГ,така че ,ако има някои желаещ да помага за превода на клиента да пише!!!

screen041821160000.jpg



Credits:
WebZen for GameServer 1.00.90!
WzAG.dll Clear from xob1t!
ENCTeam for some Codes!
ACGTeam for some Codes!
RZ Comunity for some fixes!
x7z All in ONE!
 
Last edited:
Напредък ^^

Част от Команди.ini
komand.jpg


Съобщения.ini

syobo.jpg


Ето и малко от играта ^^

screen041909440000.jpg


Обаче намерих 1 буг в тази система ^^ убиец съм и още как хаха ^^

Дано днес да приключа с това за да мога да продължа да добавям нови неща :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: GTI
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
Ето да видите че работя да не кажете тоз несериозния си заебава проектите но за днес толкова ^^

54183589.jpg


75354556.jpg
 
Само, ако беше по-грамотен и щеше да е екстра!
 
Дам наистина щеше да е екстра ^^ попринцип ти щом си грамотен аиде да преведеш клиента става ли (think)

Дарк аз наистина си губя времето правя го за удоволствие и на които не му харесва да не го тегли да не го ползва и така това е което ще предложа :)

Нито искам да се драча с никои,нито нищо,защо толкова ми се набирате аз просто си почивам и си се занимавам с това което ми харесва :)
 
Last edited:
Също се пише сървър, не сервер. :)
 
Веднага започвате да го плюете като не ви харесва това което върши няма да го ползвате!Човек реши нещо да направи и няколко "лафчикери" започват да спамят!
Успехи 10/10 за това което си решил да направиш!
 
Благодаря,но нека все някои да помогне ^^ ,аз от толкоз време не съм спирал взех да пиша глупости :D

Просто като поседиш малко повече време на компа и зимаш да не довиждаш ^^

Нека всеки един професионалист,да доиде и да преведе по нещо,но като стане време за помощ,и ни гък,ни нищо ^^
 
Last edited:
Благодаря,но нека все някои да помогне ^^ ,аз от толкоз време не съм спирал взех да пиша глупости :D

Просто като поседиш малко повече време на компа и зимаш да не довиждаш ^^

Нека всеки един професионалист,да доиде и да преведе по нещо,но като стане време за помощ,и ни гък,ни нищо ^^

ХъХъ ако чакаш някой "професионалист" от форума да ти помогне ще се пенсионираш :D
 
Знам!И затова,ще помоля,всеки които мисли,че ще се справи по добре от мен да заповяда!
 
Пишеш в skype и почвам да го превеждам :) искам помогна !!!
 
Пичове съжалявам много но ще се забавя с фаиловете просто сега нямам много време а има много работа по клиента някои ако иска да забърза нещатата ето ви фаиловете да ги преведете!
Local