Webit

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Какво е Webit?

Webit е единственото B2B изложение и конференция за интернет бизнес и маркетинг за Югоизточна Европа.

Сред лекторите в конферентната програма са Директора Нови пазар на Google, Директора Международен Бизнес Маркетинг на eBay, Директора на PayPal Полша, Иновативният директор на Гардиън и още представители на Bytemobile, MMA Global, IAB Europe и др.

- Webit е място за среща на рекламодатели, маркетинг специалисти, онлайн издатели (медии), е-бизнес и уеб професионалисти.
- Webit дава възможност да се представят като изложители най-добрите:
уеб студиа и интерактивни и маркетинг агенции,
системи за управление на съдържанието,
платформи за електронна търговия,
хостинг и доставчици на интернет свързаност,
онлайн медии и пъблишъри.

http://Webit.bg
Можете да резервирате места от ТУК.

Аз ще съм там ,а вие ?
 
Онлайн резервациите са затворени. Единствено можете да си вземето пропуск от НДК на седмия етаж. Няма никаква гаранция ,че няма да са свършили билетите. Много пропускате. Лекциите са адски добри. В 13:00- днес конференцията беше водена от Норман Джуда- Главен Технологичен Директор , Worldwide Services & IT(Microsoft). Даже снимах ,но за съжалене само за около 10 мин. и ми направиха забележка.
 
Хайде налазвайте - пак.
Тази година ще бъде три дни, но малко повечко пари.
Повече информация: тук.
 
sNG Може ли да ми обесниш за кокво е Тово събитие ???
 
Презентация на идеите/проектите на големи фирми- гиганти, като Microsoft, BBC, Yahoo, eBay и т.н.
 
Презентация на идеите/проектите на големи фирми- гиганти, като Microsoft, BBC, Yahoo, eBay и т.н.

Мерси много !!!Нямям възможност да отида Но иначе с Удовоствие бих дошъл!!!
 
Мерси много !!!Нямям възможност да отида Но иначе с Удовоствие бих дошъл!!!

Аз все още не съм решил дали ще отида, защото 750Е.. са сериозна сума.
 
Аз все още не съм решил дали ще отида, защото 750Е.. са сериозна сума.

Доста сериозно !!!Но от това което цетох из нета ОПРЕДЕЛЕНО си заслужава.
 
ха-ха заслужава си тва е простотия ;) за 750€ можеж да направиш много други неща .. какъв е смисала да научиш примерно че гоогала ще пуснат сайт за запознанства преди другите хора ? Ако съм разбрал точно каква е целта на това Webit ..
 
ха-ха заслужава си тва е простотия ;) за 750€ можеж да направиш много други неща .. какъв е смисала да научиш примерно че гоогала ще пуснат сайт за запознанства преди другите хора ? Ако съм разбрал точно каква е целта на това Webit ..

Адски ограничено мислене.
Тези презентации са направени с цел, да може една фирма за... айде да вземем.. фирма, която има сайт за запознанства, да бъде пратен един човек и той да чуе идеите им.
Съответно, той записва всичко, отива в офисите и на една тяхна конференция разглеждат всички тяхни идеи, съответно избират няколко и ги ошлайфат,за да може да съвпаднат с тяхната политика.
 
Ако имах еврата дори нямаше да се замисля. Опита и идеите, които се обменят там са безценни.
 
Ако имах еврата дори нямаше да се замисля. Опита и идеите, които се обменят там са безценни.

Не само.
Просто ако си част от някоя фирма, ти реално се запознаваш с тяхните идеи за една година напред. Запознаваш се с полето, в което ще играят малките фирми.
Искаме или не, монополът, който имат фирмите като Кока-кола, Майкрософт, иБей и т.н., няма как да не се явява спирачка... но една такава презентация те рита със сто идеи напред.
 
Снощи доже гледах реклама по Телевизията !!!
 
Не само.
Просто ако си част от някоя фирма, ти реално се запознаваш с тяхните идеи за една година напред. Запознаваш се с полето, в което ще играят малките фирми.
Искаме или не, монополът, който имат фирмите като Кока-кола, Майкрософт, иБей и т.н., няма как да не се явява спирачка... но една такава презентация те рита със сто идеи напред.

Интересно и полезно! Както ти каза за някой фирми може да е на добре :)