[Sig] Мои произведения

w1nn3r

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
190
Reaction score
35
НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ТЕКСТ!!!!!!!!


На китайски ли да го кажа?


不要使用文字 Ето го на китайски :)
а тай сега по китайски разбрах упдейтнахго
 

Firs7BlooD

New Member
Joined
Jun 21, 2009
Messages
198
Reaction score
30
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)

тихо бе да се откаже вика абе ей ти за добър ли се мислиш?за можещ?я се стегни и спри да обиждаш момчето...ако поне 1 път послуша какво му говора много бързо ще се развие и ще те мине.Много повече фантазия има от тебе...много мразя хора които се смятат за добри и говорят глупости...
 

w1nn3r

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
190
Reaction score
35
4b87d9f2f1e52c2512481aec8e1bc660.png



5b5ae53b6ecf8c17ecb6cb615c7fc0b8.png


2 New
 

w1nn3r

New Member
Joined
Nov 10, 2009
Messages
190
Reaction score
35
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)

че аз няя се откажа то аз не го равя за сиг да си го ползвам а за кеф ;] и мисля че сам напреднал малко ;]
 

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Сига със Зараки е добре, ама на Ренджи - това черното пространство гледай да не го оставяш толкова голямо.

** Мале, Ренджи къв е гей на тоя сиг
:x
 

Flame

Well-Known Member
Joined
Sep 22, 2009
Messages
1,488
Reaction score
215
Сига със Зараки е добре, ама на Ренджи - това черното пространство гледай да не го оставяш толкова голямо.

** Мале, Ренджи къв е гей на тоя сиг
:x

Май си яко в анимето а ? (nqh)|-(
 

Dungeon

New Member
Joined
Nov 15, 2009
Messages
2,234
Reaction score
819
виж рендера бе човек ти нямаш ли вкус :x
 

AnHiMiLaToR

The Prodigy
Joined
Jul 9, 2008
Messages
368
Reaction score
107
Ми като за пръв опит да....
Ти дори неси се потрудил първият ти пик дори неси изтрил скалата даже която спира изведнъж

Изрязал си 5 картинки и си ги надраскал отгоре със готовите swatches, а да, и си ги анимирал. Не виждам какво особено има в това. Никой не прави добри неща като почва да се занимваа с нещо, така че не знам защо всички са толкова груби и се правят на голямата работа. Човека се учи и с всяко следващо ще ги прави по-добри ... Неговите творения аз не ги намирам грозни, нищо че някои приличат че все едно е изрязал някакви тапети и е писал върху тях.
 

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Някои неща ги правиш добре, но накрая като цопнеш тоя грозен на цвят и стил текст на неподходящо място и се разваля цялата сигнатура.
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Някои неща ги правиш добре, но накрая като цопнеш тоя грозен на цвят и стил текст на неподходящо място и се разваля цялата сигнатура.

claply7.gif


най-после някой се сети каде ти е най-голямата грешка ама закфо да ме слушаш кат може да слагаш тия лайна