[Sig] Мои произведения

НЕ ИЗПОЛЗВАЙ ТЕКСТ!!!!!!!!


На китайски ли да го кажа?


不要使用文字 Ето го на китайски :)
а тай сега по китайски разбрах упдейтнахго
 
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)
 
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)

тихо бе да се откаже вика абе ей ти за добър ли се мислиш?за можещ?я се стегни и спри да обиждаш момчето...ако поне 1 път послуша какво му говора много бързо ще се развие и ще те мине.Много повече фантазия има от тебе...много мразя хора които се смятат за добри и говорят глупости...
 
4b87d9f2f1e52c2512481aec8e1bc660.png



5b5ae53b6ecf8c17ecb6cb615c7fc0b8.png


2 New
 
w1nn3r колкото и да се трудиш не разбираш от дума ... правиш едни и същи грозотии ... по-добре се откажи от фотошоп ;)

че аз няя се откажа то аз не го равя за сиг да си го ползвам а за кеф ;] и мисля че сам напреднал малко ;]
 
Сига със Зараки е добре, ама на Ренджи - това черното пространство гледай да не го оставяш толкова голямо.

** Мале, Ренджи къв е гей на тоя сиг
:x
 
Сига със Зараки е добре, ама на Ренджи - това черното пространство гледай да не го оставяш толкова голямо.

** Мале, Ренджи къв е гей на тоя сиг
:x

Май си яко в анимето а ? (nqh)|-(
 
виж рендера бе човек ти нямаш ли вкус :x
 
Ми като за пръв опит да....
Ти дори неси се потрудил първият ти пик дори неси изтрил скалата даже която спира изведнъж

Изрязал си 5 картинки и си ги надраскал отгоре със готовите swatches, а да, и си ги анимирал. Не виждам какво особено има в това. Никой не прави добри неща като почва да се занимваа с нещо, така че не знам защо всички са толкова груби и се правят на голямата работа. Човека се учи и с всяко следващо ще ги прави по-добри ... Неговите творения аз не ги намирам грозни, нищо че някои приличат че все едно е изрязал някакви тапети и е писал върху тях.
 
Някои неща ги правиш добре, но накрая като цопнеш тоя грозен на цвят и стил текст на неподходящо място и се разваля цялата сигнатура.
 
Някои неща ги правиш добре, но накрая като цопнеш тоя грозен на цвят и стил текст на неподходящо място и се разваля цялата сигнатура.

claply7.gif


най-после някой се сети каде ти е най-голямата грешка ама закфо да ме слушаш кат може да слагаш тия лайна