[Guide] Make GM set

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Днес ще ви покажа как да си направите ГМ сетове с много и каквито вие искате опции !!! Само Следвайте моите стъпки !!!

първо-теглите Heidi Sql 5.0.0 инсталирате след това влизате в WoW Vendetta - Wage Your War | WoW-V.com правите свой акаунт давате Create избирате какво искате да правите дрехи оръжия и др,след това влизате в Wowhead: Epic like your faction leader. избирате кое оръжие ще правите за ГМ копирате ИД-то на оръжието влизате отново в WoW Vendetta - Wage Your War | WoW-V.com слагате кода на оръжието в търсачката и ви излиза Display ИД-то което да сложите в свободното място на display ID след това за ИД с което да го адвате пишете някое ИД задължително да е с 6 цифри да кажем 199888 след това слагате опциите които искате да има итема Дашате download избирате версията която е вашият сървър теглите !!! след изтеглянето се вписвате в Heidi Sql с данни Root и Acces намирате World -> Item и така слагате файла след което трябва да се е получило така
f1fqqv.png
давате Query след което синия бутон който е една стрелка затваряте Heidi Sql рескате сървъра и влизате пишете .additem ID в случая сме задали ИД - 199888 , и се получава така .additem 199888 и итема ще се появи в чантата !!! Дано да съм помогнал
CREDIT BY : DinamiX​
 
Last edited:

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
up :) нищо не казвате дайте някаква оценка :) !!!
 

Milanoob

Active Member
Joined
May 27, 2011
Messages
137
Reaction score
109
Не съм обърнал внимание, защото не се интересувам от такива работи, но ти давам 10/10 за усилието което си положил! :)
 

™DinamiX™

New Member
Joined
Mar 20, 2011
Messages
263
Reaction score
44
Не съм обърнал внимание, защото не се интересувам от такива работи, но ти давам 10/10 за усилието което си положил! :)

Благодаря това е начин за правене на донор и на админ сетова в Wow Server !!! :)