[AD] KingMu 99b Exp: 9999x Drop: 75%

sense1

New Member
Joined
Dec 18, 2009
Messages
22
Reaction score
3
WeBsite:http://king-mu.tk
Server: King MU
Server is From:Bulgaria
Version: 99b+
Experience: 99999x
Drops: 75%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: On
Reset Lvl: 350
Reset Zen: 1
Reset Points : 1000
Points Per Level: 7/10
Chaos Success rates: +10=90% +11 = 90%
Items in shops: Box+1,2,3,4 Bless , Life,
Creatation,Chaos,and all sets
Maximum Level: 400
Max Resets 999
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
Clear Stats: Yes
 
без коментар просто земете си сменете сайта защото ви показах какво може да стане!
 
Добре какъв по добър уеб да сложа.. и какъв беше смисала да го правиш това като това е нов сървар още не разбираме толкова ,че да го поддържаме на 100% сървара е рестартиран ще те помоля да не го правиш отново ! И отговори ми на въпроса по горе ако може :)
 
Добре какъв по добър уеб да сложа.. и какъв беше смисала да го правиш това като това е нов сървар още не разбираме толкова ,че да го поддържаме на 100% сървара е рестартиран ще те помоля да не го правиш отново ! И отговори ми на въпроса по горе ако може :)

darksweb 0.3 , xtyling ?
 
хах 2рия ми рескин на мууеб
 
A Conntection With The Server Cannot Be Established, Please Contact The Tech Support Staff! (wonder)
 
смени уеба пич в този форум може да се здобиеш със защитен сайт а доколкото до сървъра пълна боза поне се старай да пишеш в сайта без (ш6 ч4) много грозно седи !
 
MuWeb 0.6, мхм само готини сайтове избираш :p
 
някога тези сайтове найстина бяха на мода но сега за да ги използваш трябва да разбираш много за да можеш да го защитиш достатъчно няма да те хаквам повече спокойно онова беше само показно за да си избереш някой по добър сайт но се е видяло че ти няма да го направиш и да знеш ча щом аз няма да те хакна някой друг ще го направи
 
Мууеб 0.6 а?Я са огледай за XSS дупки :)