[Req] Inventory Web

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
гледах на 1 сървър в ранк листа като отвориш някой герой от ранк листа му показва статс сичко и инвентара какви итеми носи в момента сас опците какви са знам че тук ще помогнете newguy Gasolincho Master4o
 
гледах на 1 сървър в ранк листа като отвориш някой герой от ранк листа му показва статс сичко и инвентара какви итеми носи в момента сас опците какви са знам че тук ще помогнете newguy gasolincho master4o

в тоя форум само мефо може да ти помогне май.

http://195.149.248.189:8080/2009-06-18/eef3e8d31aff36040f6224b29d9a14bb_920x0.jpg
 
Last edited:
точно така как то е на пик ако някой може ще съм много благодарен и можеби не само аз искам това :)
 
имам сащо скрипт който се добавя в sql имам скрипта мога да ти го дам ама нещо..
 
преди го имаше на един сървър Chaos Mu..
 
yea it was mine :d


само един въпрос.. колко експ беше и къф цвят беше уеба..щото точно този сървър ,за който говоря не мисля ,че е бил твой .. (говорим си за преди 3-4 години)
 
няма да е зле да бъде релийзнат харесва ми тая идея
 
само един въпрос.. колко експ беше и къф цвят беше уеба..щото точно този сървър ,за който говоря не мисля ,че е бил твой .. (говорим си за преди 3-4 години)
Малко експ,жълто и черно,само че беше на vachev,но пъи идеята за името доиде от мен (y)
 
ец ец Protect ни са изхвърлай........
 
Малко експ,жълто и черно,само че беше на vachev,но пъи идеята за името доиде от мен (y)

ахахах Вачев е интернет в Търново доколкото знам.
И вачев муто е муто на Савой. То попринцип се казваше
Chaos Mu, обаче домейна му беше muonline.vachev.net
(rofl)(rofl)(rofl)
 
малко експ,жълто и черно,само че беше на vachev,но пъи идеята за името доиде от мен (y)

има доста голяма разлика от това : мое беше муто и аз измислих името нали знаеш ?
 
Chaos mu owner -> Savoy
Inventory view was released before 8 month by me.Enjoy!
 
Thanks
P.S.(Who have instruction in English or Russian how to install)

It works for versions S3+ with the webshop DB. There is no secure. All pictures of the items and inventories must be in one folder images ,but the pictures of the images must be in second - "items". To show you the inventory you have to add this code where you want to show you the options. (possibly a bug in the table because the code is almost on 1 year).
PHP:
echo equipt(CHARACTER NAME);


You just replace "CHARECTER NAME" with the name of the hero (here you need to add secure). To go with the info balloon to the items you need to add this code between:

PHP:
<meta>
......
......
<script type="text/javascript" src="PATH/overlib.js"></script>
</meta>
 
  • Like
Reactions: ed1k