[Help] Game Monitoring

ez_dark

Member
Joined
Jan 8, 2010
Messages
228
Reaction score
22
Здравейте, трябват ми някакви банери, без рекламки по тях за сървърите ми. Аз имам едно, но кгоато сървърът е офлайн банерите не се появяват :S Ако някой може да ми помогне да пише много е спешно!
 
Здравейте, трябват ми някакви банери, без рекламки по тях за сървърите ми. Аз имам едно, но кгоато сървърът е офлайн банерите не се появяват :S Ако някой може да ми помогне да пише много е спешно!
"Тази българската много труден"
По темата: Пробва ли да качиш банерите на друг сайт, а не на собствения ти компютър. За това като го спреш и банера изчезва. Има отделна тема, в която правят банери... безплатно , потърси малко.
 
  • Like
Reactions: ez_dark
"Тази българската много труден"
По темата: Пробва ли да качиш банерите на друг сайт, а не на собствения ти компютър. За това като го спреш и банера изчезва. Има отделна тема, в която правят банери... безплатно , потърси малко.

Той тоя не знам от къде пада ма нито знае к'фо иска нито как да го напише ... Сигурно е много тайно на коя игра държиш сървър ... недей издава !!! (rofl)(rofl)(rofl)
 
Game Monitoring

:D Aко мислиш, че си много голям хакер пиши на скайп: noname_dark ;)
 
"Тази българската много труден"
По темата: Пробва ли да качиш банерите на друг сайт, а не на собствения ти компютър. За това като го спреш и банера изчезва. Има отделна тема, в която правят банери... безплатно , потърси малко.

Пробвах, не става :S
 
:D Aко мислиш, че си много голям хакер пиши на скайп: noname_dark ;)

Ммм така ли не знаех, че под думата хакер се разбира да имаш малко повече акъл .... няма никой да ти помогне ние тук не сме вангастиим.нет ами даркстиим.нет и не можем да гадаем на коя игра си пуснал сървър и какво точно искаш...
 
Ммм така ли не знаех, че под думата хакер се разбира да имаш малко повече акъл .... няма никой да ти помогне ние тук не сме вангастиим.нет ами даркстиим.нет и не можем да гадаем на коя игра си пуснал сървър и какво точно искаш...

смятай.. :D ти направо го уби :D (rofl)
 
  • Like
Reactions: ez_dark
Здравейте, трябват ми някакви банери, без рекламки по тях за сървърите ми. Аз имам едно, но кгоато сървърът е офлайн банерите не се появяват :S Ако някой може да ми помогне да пише много е спешно!

Боже какъв бисер (rofl)
 
Я отворените да си *.*.*.*.*. маменцата! ;)
 
Дайте да не пишем извън темата ;) Хелпвайте тука и тва е, ако не изонщо не пишете...
 
Я отворените да си *.*.*.*.*. маменцата! ;)

Пораснати работата ей ....
Проблема се оправя като отидеш в индекса намериш тоя скрипт *.*.*.*.*.*.*.*. на негово място слагаш Това и забравяш за проблема с изчезващият банер ! ГАРАНТИРАМ ТИ !

П.С
Дайте да не пишем извън темата ;) Хелпвайте тука и тва е, ако не изонщо не пишете...

изонщо (rofl)
 
Last edited:
Пораснати работата ей ....
Проблема се оправя като отидеш в индекса намериш тоя скрипт *.*.*.*.*.*.*.*. на негово място слагаш Това и забравяш за проблема с изчезващият банер ! ГАРАНТИРАМ ТИ !

П.С


изонщо (rofl)

абе ей Gam3*BoY ли си къф си я не се прави на оборотен пред тези дето не знаят защото и ти си като тях вместо да спамиш темата с
глупости толкова ли е трудно да му дадеш един линк към банери
щта знам в отфоркото яко ми е писнало от такива като теб
едни мод права да имах здраво щях да строявам такива като теб
 
абе ей Gam3*BoY ли си къф си я не се прави на оборотен пред тези дето не знаят защото и ти си като тях вместо да спамиш темата с
глупости толкова ли е трудно да му дадеш един линк към банери
щта знам в отфоркото яко ми е писнало от такива като теб
едни мод права да имах здраво щях да строявам такива като теб

ей кон миризлив... какво зееш бе иска банер дадох му доволен ли си бе смотаняк ?
ПС Да пази господ от такива катъри(модове) като теб !
 
Last edited:
gamer, ти си бил мн зле ве, незнаеш как да орпавя нещата и нали трябва да спамиш и почваш да се заяждаш... Едва ли знаеш повече от мен ;)
 
gamer, ти си бил мн зле ве, незнаеш как да орпавя нещата и нали трябва да спамиш и почваш да се заяждаш... Едва ли знаеш повече от мен ;)

как да знам като ти си дал толкова оскъдна информация се едно да ти отговоря на въпроса.
Кой ми ака в гащите :D ...
 
Здравейте, трябват ми някакви банери, без рекламки по тях за сървърите ми. Аз имам едно, но кгоато сървърът е офлайн банерите не се появяват :S Ако някой може да ми помогне да пише много е спешно!

Е откаде ще взима информация за сървъра като е изключен |-(
 
Еми точно това е, като няма информация от сървъра да се показва банера и да пише, че е офлайн.
 
Еми точно това е, като няма информация от сървъра да се показва банера и да пише, че е офлайн.

ОТЧАЙВАЩО ТЪП СИ, САШЕ.