[Help] Fix some bugs 1.01e

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
Някой дали може да ми помогне със тези малки бъгове да ги оправя:

Code:
1.Major Bugs
Quote:
- NPCs Trainer,Alex,Thomson Kenel and Elf Guard do NOT work
- Devil Square 6 & 7 do NOT work
- Drop overload from Mobs at tight spots with unamed items.Lasts for about 30 seconds.It happens very rarely.

- Visual Bug for Zen ammount:
The REAL ammount of zen is not bugged BUT when you sell or repair,it switches from REAL ammount of zen to Visual Bugged amount of zen,but the quantity is NOT bugged so zen works fine.
It always decreases from an ammount of : 763 782 985 zen

2.Minor Bugs
Quote:
- Devil tickets cannot be created
- Devil Tickets disappear from inventory after log off
- Silent Map(Exile) does not work on Move Menu but can be accessed by making a Gate or by GM Move at :
Map 4 or 5 coords 117 14 120 14
- Gameservers make 1 'Open SQL Error' which doesn not affect anything - its just the GS which misreads a piece of data.
 
Извинявам се за спама но сървър ли имаш на тази версия ?
 
ем да смятам да пусна и на 1.1е сървър но има малки бъгове дето трябва да се оправят
 
не ти препоръчвам да правиш сървър на тази версия ...има още 1 бъг twisting-a на БК-то е преебан не уцелва гадовете.
 
twister slash мога да го оправя но тези другите за chaos mix и зен бъга немога
 
някой може ли да ми помогне да оправя буга на тази версиа с бокс оф кундун значи словил сам фикснати файлове но пада само зен и мн рядко итемите който съм сложил в файла кажете как да го оправя.благодаря предварително
 
някой може ли да ми помогне да оправя буга на тази версиа с бокс оф кундун значи словил сам фикснати файлове но пада само зен и мн рядко итемите който съм сложил в файла кажете как да го оправя.благодаря предварително
eventitembag са файловете за дроп