[Req] Човек да направи сървър!

x1oznoeR

Member
Joined
Sep 6, 2015
Messages
41
Reaction score
4
Здравейте!
Търся човек, който може да направи сървър!
Сървърът ще го хоствам аз!
24/7
97D+99I / 1.0M
Това са характеристиките ми:

1537195159006.png
А това е speed test-a
7643085292.png
 
Ееее, че той този компютър няма да издържи на напъна с 8БГ рам. Трябват ти 128ГБ поне..
 
Не става ясно какво предлагаш и какво точно очакваш да получиш :D
От всичкото прочетено разбрах, че ще пускаш сървър и че ти е бавен интернета
 
  • Like
Reactions: Diyan
Не става ясно какво предлагаш и какво точно очакваш да получиш :D
От всичкото прочетено разбрах, че ще пускаш сървър и че ти е бавен интернета

Момчето иска да хостне сървър в тях. Той не разбира нищо от настройване на сървър и иска някой да го му го нагласи и администрира, а това си е оферта, ако питаш мене. Жалко, че аз не разбирам на сървъри, иначе веднага бих се включил.
 
  • Like
Reactions: Diyan
Наистина много добро предложение. За съжаление и аз не им разбирам много иначе с удоволствие щях да се включа. Успех на проекта и ще следя с интерес.
 
  • Like
Reactions: dota-sdso
Благодаря, за подкрепата!
Все още се чудя, дали да се опитвам сам или няма смисъл да се опитвам.. ;д
 
Ако не си се занимавал ще срещнеш доста трудности.. Аз от 9 години съм в бранша и все още има неща, които не са ми ясни..
 
Защо пък да не опиташ? Ако не опиташ - как ще разбереш дали е за теб и дали би могъл да се справиш? А и без това тук има цяла общност, която съм сигурен, че би ти помогнала. Опитай - нищо не губиш. Току виж пък си направил следващия голям хит сред българските Му Онлайн сървъри. Това е мое мнение де. Не твърдя че е миродавно. Аз ще продължавам да следя с интерес и бих помогнал ако можех, просто наистина нищо не разбирам от това.
 
  • Like
Reactions: Dude and dota-sdso
Така момчета, ше преинсталирам компа, и ще се захвана да видя, какво мога да направя..
 
speed test-a
7643085292.png

Ако мислиш да се захващаш сериозно, ще имаш ядове със свързаността.
От години не бях виждал такива резултати и то от speed test..
 
Всичко зависи от теб колко хора искаш да играят и тн.. Обаче нета си го качи задължително.
 
Last edited: