[Req] Статус

Faker

New Member
Joined
Oct 25, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Здавейте трябва ми нубав статус за бк като мога да цъкам максимално 32767точки как и колко да ги нацъкам благодаря искам да е боец.
 
8100 str , 8100 agg , 8100 vitality , 8100 energy za mene e nai dobre....
 
6100 str , 10100 agi, 8100 vit, 8100 ene
 
10k str 10k ag 2k vit 10k enr

За боец бе пич :d (ПвП)

Да държи на :


ME (Pene, Ice)
Bk (STAB, Fury)
MG (SLASH)
SM (LIGHTING , BEAM, Nova, Decay, Ice, Ice storm)
 
Last edited:
Моля ви да не ми се обиждате... ама говорите само глупости. Трябва да се изяснят още работи за това какви да са му точките. Като например:

На каква весия се играе с този герои.
Каква му е екипировката (като естествено опциите имат голямо значение).
Дали иска да държи на много герои или да убие един и вторият да го бутне.

След като ви даде тези данни тогава му отговорете с по-точна преценка.
 
Моля ви да не ми се обиждате... ама говорите само глупости. Трябва да се изяснят още работи за това какви да са му точките. Като например:

На каква весия се играе с този герои.
Каква му е екипировката (като естествено опциите имат голямо значение).
Дали иска да държи на много герои или да убие един и вторият да го бутне.

След като ви даде тези данни тогава му отговорете с по-точна преценка.

....

No Coment :]
 
Моля ви да не ми се обиждате... ама говорите само глупости. Трябва да се изяснят още работи за това какви да са му точките. Като например:

На каква весия се играе с този герои.
Каква му е екипировката (като естествено опциите имат голямо значение).
Дали иска да държи на много герои или да убие един и вторият да го бутне.

След като ви даде тези данни тогава му отговорете с по-точна преценка.
Напълно съм съгласен. Как ще разпределяш статс без да се съобразиш със сета? Има много комбинации в зависимост това на кой как му харесва. Макар че съм почти 100% сигурен, че сета е на Full Opts, то неостанаха сървъри без WebShops.
 
Напълно съм съгласен. Как ще разпределяш статс без да се съобразиш със сета? Има много комбинации в зависимост това на кой как му харесва. Макар че съм почти 100% сигурен, че сета е на full opts, то неостанаха сървъри без webshops.

Тц... това ще е от старите сървари.. Напълно съм съгласен с двамата, но съгласете се с мен , че този няма да се вясне повече във форума :)
 
Няма да дойде сигурно, но все пак ако дойде... Ако няма уебщоп в сървъра не може да наклика тези точки 10k str 10k ag 2k vit 10k enr (от Вирус) ако иска да се развива като Reflecter :)

Ето как може да си дигате точките в зависимост от сета. Показвам моят начин на дигане на точки, и досега не са ме бутали много с такива точки:

Сет с Luck + DD + Ref -> 5k STR / 5k AGI / 10k VIT / 12k ENR
Сет с Luck + Rate + Ref -> 10k STR / 5k AGI / 10k VIT / 7k ENR
Сет с Luck + Rate + DD -> 10k STR / 10k AGI / 5k VIT / 7k ENR

Главните опции са това така, че само за тях съм написал. В зависимост от другите опции вече е въпрос на избор ;]
 
Last edited:
Няма да дойде сигурно, но все пак ако дойде... Ако няма уебщоп в сървъра не може да наклика тези точки 10k str 10k ag 2k vit 10k enr (от Вирус) ако иска да се развива като Reflecter :)

На всичко може да се нацъка.. въпрос на избор..


Ако беше преди година и ако играех неговият server щях да направя едно геройче за fun 1.2к стр 25к аги 6.8к вит :) ) )