[Help] Проблем с сървъра ми

Arr0gance

Active Member
Joined
May 25, 2009
Messages
912
Reaction score
80
Здравейте.
Направих си WoW server 3.3.3а с ManGOS релиз. Сичко си е ОК обаче немогат да влизат в сървърът ми само аз мога. Реално ми е IP-to. Моля помогнете (:|
 
am v config failovete
napravi
127.0.0.1 na tvoeto IP
smis
zamesti 127.0.0.1 s ipto ti ili mi dai conifg failovete az 6ti gi opraa
 
Скайп ако може да дадеш. За по подробно моля или ако искаш ме намери ти . Speedest4861 :) (happy)
 
Няма да ти дава скайп ще пишете тук ако някой др има същия проблем да прави нова тема или просто да погледне тази и да не се налага да пуска друга?
 
Здравейте.
Направих си WoW server 3.3.3а с ManGOS релиз. Сичко си е ОК обаче немогат да влизат в сървърът ми само аз мога. Реално ми е IP-to. Моля помогнете (:|

Я спри Firewall и пак пробвай ;]
 
kuv e probl;ema samo ti moe6 da vliza6 ili adminite samo mogat da vlizat ako adminite mogat samo da vlizat vliza6 v dbto realmd ili logon kakto si iak rustil i otvaria6 tablicata realmlist i tam na miastoto na 127.0.0.1 slaga6 tvoeto ip i na population slaga6 0 i resva6 i dvete exeta
 
Като сложа моето IP на местата изобщо неиска да отвори reald i mangosd.

Edit : Разбрахме се с пичагата. Сега ще обясня как за да няма псувни и такива.
1.Теглите : Navicat
2.Инсталирате.
3.Давате New Connection
4.Трябва да знете паролата на mySQL-а ви. Попринцип го пише с свалянето на реалииз-а
5.След това влизате в Connection-a > realmlist > Сменяте 127.0.0.1 с вашето IP и воала готово е.
 
Last edited: