[AD] DangerLink 98r Exp: 111x Drop: 60%

Включи и последните сетове по някакъв начин да се събират :)
 
Кои имаш в предвид? DS, FP или?
 
Доне радвам се че си харесал логото ми :D
Ползвай го със здраве :D
 
Хубаво е да, сложил съм го и на страницата във фейсбук и като лого на сайта.
 
Сървъра ще го играя но този уебшоп нещо не ми харесва (мое мнение) !!!
 
Сървъра ще го играя но този уебшоп нещо не ми харесва (мое мнение) !!!

Доста съм го орязал, така че от там може да си помогнете само като за начало, но предмети като тези, които са необходими за войни и т.н. трябва да се играе, за да се печелят. Ресети не могат да се купуват, само смяна на името и Zen. Крилата, които се продават не могат да им се добавят опции, излизат обикновени втори левел..
 
  • Like
Reactions: Bumb
Мерси за инфото !!
 
Доста съм го орязал, така че от там може да си помогнете само като за начало, но предмети като тези, които са необходими за войни и т.н. трябва да се играе, за да се печелят. Ресети не могат да се купуват, само смяна на името и Zen. Крилата, които се продават не могат да им се добавят опции, излизат обикновени втори левел..

А тази опция как можа да я сложиш в шопа ... Смяна на клас .. поне имаше тръпка да се мъчиш да играеш бк , защото се вдига трудно с него с тези разпръснати мобове. Сега всеки може да си почне СМ или МГ и да дигне макс реса и да си вземи наградата от 10 к кредити и да се смени на бк и файдата за хората който играят БК ( като мен ) нулева . Така излиза безсмислено да се играе друг клас освен СМ и МГ до макс рес , но ти си преценяваш аз просто изразявам своето мнение .
 
Last edited:
Какво стана със сървъра ? Защо е офф ?
 
Значи ако съм в Гърция за 2.40 лева (1,23 EUR по курс 1.94) получавам 2.650 кредита, но от България за 6 лева получавам 2,450 кредита ? Май го караш като с цените на горивата :D
 
  • Like
Reactions: satanism
10 нови куеста (общо 30). На 25.03.2015г. HoF турнир + вдигане на ресовете до 40, както и увеличаване на куестовете с още 10 (общо 40).

От днес стартираме нов евент, с който да печелите последните предмети. Евента го наричаме "Collect Dinorants", а ето и регламента:
Всеки, който иска да участва трябва да събере 120 диноранта (един сандък), но тези диноранти трябва да бъдат с някаква опция. Динорант се прави като завъртите в машината 10бр. Horn of Unilia и 1бр. Jewel of Chaos.
 
На 29.03.2015г. в 18:00ч. се организира HoF евент и след като свърши се вдигат ресовете на 39. А 40 (макс) ще станат по Великденските празници на 10.04.2015г. в 24:00ч.
Относно Grand Reset ще претърпи промяна, която е следната: за награда получавате 5,000 кредита, 300 бонус точки на Level Up Points.
 
Сървъра е рестартиран! ОФициален старт на 08.08.2015г. в 20:30ч.
За повече информация, посетете сайта ТУК или този адрес ТУК
 
Сефте , къде вика колегата ivowe3
 
Старта се променя на 01.08.2015г. (Събота) от 20:30ч.
 
  • Like
Reactions: jerkyty
Сложете PayPal за хората, като мен, които са в чужбина.
 
Няма да е лошо да отговаряте в скупе поне мисля , че за това е сложен нали ?
 
Сървъра е рестартиран!
Сайта е отворен и може да си правите акаунти. Сървъра ще бъде стартиран на 08.08.2015г. (Събота, 08 Август) в 20:30ч.

Оправете датите в сайта, а не само да напишеш едно бързо мнение тука. Рискуваш да се получи така, че някои хора не са разбрали точно кога почва.