[AD] MuOnline-X Season I Exp: 80x Drop: 80%

MuOnline-X

New Member
Joined
Jul 12, 2011
Messages
19
Reaction score
1
MuOnline-X Information:
Server Name: MuOnline-X
Server Version: 97d99i
Server Location: България/Поморие
Server UpTime: 24/7
Server Net: Spectrum NET


Server Information:
Experience: 80x
Drop rate: 80%
Mobs HP: 80%
Bless Bug: OFF
Max level: 300
Max reset: 15
Max stats: 32767
Stat Points Per level: DK/DW/Elf - 5 MG - 7
Reset level: 300
Reset points: Reset Stats
Clear Inventory: YES
Reset Stats: YES
Reset Stats: 500*Reset Number
Reset Skills: NO
Guild create level: 150

Success Rates:
Jewel Of Soul Success Rate (No Luck): 75%;
Jewel Of Soul Success Rate (With Luck): 85%;
Jewel Of Life Success Rate: 65%;

Item +10 Success Rate : 85
Item +11 Success Rate : 70
Wings 1lvl - 80% / 2lvl 70%


Server events:
Blood Castle Event
Devil Square Event
Golden Dragon Event
Red Dragon Event
и т.н

Costum Commands:

[PostCommand]
MinLevel = 15
Price = 100000

[AddCommand]
MinLevel = 1
Price = 100000
MaxPointsForAdd = 10000

[ResetCommand]
MinLevel = 350
Price = 100000
ResetStats = 1
BonusPoints = 500

[PKClearCommand]
MinLevel = 1
Price = 300000*PK Count


Website: MuOnline-X Hard
Първите трима които достигнат максималният рес,той се увеличава с 15.
 
Last edited:
Не е препоръчително използването на muweb 0.8 ...
 
Не е препоръчително използването на muweb 0.8 ...

Ами използвам този на Вирус... Уж пише 97% Secure,също така и ми харесва темплейта на сайта.Мисля че пасва за сървър на версия Сезон 1.
Какъв уеб би ми препоръчал освен Даркс Уеб или поне да е някой с подобен темплейт.
 
*Update*
BG:Макс ресета е намален от 40 на 15 понеже точките ви се запазват а на първият рес получавате 300 точки,на вторият 600,на третият 900 и т.н 15x300=4500 точки на 15ти Рес.
EN:Max Reset is reduced from 40 to 15 because Reset Type is: Keep Stats and at the first reset you receive 300 points, the second 600, the third 900 and so 15x300 = 4500 points on 15th Restar.
 
*Update*
BG:Макс ресета е намален от 40 на 15 понеже точките ви се запазват а на първият рес получавате 300 точки,на вторият 600,на третият 900 и т.н 15x300=4500 точки на 15ти Рес.
EN:Max Reset is reduced from 40 to 15 because Reset Type is: Keep Stats and at the first reset you receive 300 points, the second 600, the third 900 and so 15x300 = 4500 points on 15th Restar.
Е т'ва е!
Пожелавам ти голям успех! Харесва ми съръвра - Експито,Дроп,Кръвта на чудовищата както и сайта!
Сега ще го видя и отвътре как е и на 15ти ще видим как е като цяло :)
 
10/10
На твое място бих използвал този модул
signaturenecrox.png
така играчите в сървъра могат да го слагат в форумите като банер! забелязах че ползваш подобен но с този показва на всеки един от играчите! str, agi, vit, ene ;)
 
Поредната еднодневка 2 седмици най-много му давам такива като тебе минаха и заминаха в годините (yawn)
 
Поредната еднодневка 2 седмици най-много му давам такива като тебе минаха и заминаха в годините (yawn)

А ми кажи защо да е еднодневка? Какво имаш предвид под думата "еднодневка" като сървъра е онлайн в тестов период?
Ако не си забелязал и домейн съм взел и се опитвам да бъда сериозен! Имай малко уважение към тези които се опитват да направят нещо колкото и да е малко!
 
А ми кажи защо да е еднодневка? Какво имаш предвид под думата "еднодневка" като сървъра е онлайн в тестов период?
Ако не си забелязал и домейн съм взел и се опитвам да бъда сериозен! Имай малко уважение към тези които се опитват да направят нещо колкото и да е малко!

Точно, тоя боклук няма и най малко уважение към никого! дори и да е малко както каза, трябва да се уважаваме подкрепяме, заради такива няма да се оправи България! щото всички са такива. "пълен резил е този" от 2008г. има регистрация и за 3 години нищо не е направил, нищо не струва този. и 1 месец да е онлайн аз го подкрепям този пич (handshake).
 
  • Like
Reactions: MuOnline-X
По добре го махни тоя сайт могат да ти дропнат таблицата ;) иначе експ и дропа не са лоши . 9/10
 
По добре го махни тоя сайт могат да ти дропнат таблицата ;) иначе експ и дропа не са лоши . 9/10

`Хееей Здравей!`
Може би нещо да не знаеш...?
---?
Сайтът не е единственото средство за забавление (wasntme) :)

А относно "Мистър-Х", недей слага и ти "100 % секюред" защото ще ти станат много и може нещо да ти стане (wait) (speechless)
"Загрижен съм за твоето здраве"
(wasntme)(chuckle)(crazy)(xaxa)

PS; http://muonlinex.com/index.php?op=frends ->
"Приятели:
За сега няма!"
Все така да нямаш :D
 
Last edited:
`Хееей Здравей!`
Може би нещо да не знаеш...?
---?
Сайтът не е единственото средство за забавление (wasntme) :)

А относно "Мистър-Х", недей слага и ти "100 % секюред" защото ще ти станат много и може нещо да ти стане (wait) (speechless)
"Загрижен съм за твоето здраве"
(wasntme)(chuckle)(crazy)(xaxa)

PS; MuOnline-X ! ->
"Приятели:
За сега няма!"
Все така да нямаш :D

Не мисля че си интересен просто му дадох съвет защото са ме хаквали много с този на Bupyc не е нужно само да спамиш (shit)
 
`Хееей Здравей!`
Може би нещо да не знаеш...?
---?
Сайтът не е единственото средство за забавление (wasntme) :)

А относно "Мистър-Х", недей слага и ти "100 % секюред" защото ще ти станат много и може нещо да ти стане (wait) (speechless)
"Загрижен съм за твоето здраве"
(wasntme)(chuckle)(crazy)(xaxa)

PS; MuOnline-X ! ->
"Приятели:
За сега няма!"
Все така да нямаш :D
Какъв ти е проблема на тебе?
Та ти дори не можеш да пишеш на български :D
Ако не ти харесва сървъра не пиши тук!
 
Не може да пише на Български ама го разбираш нали ? Или си тъп
 
Не може да пише на Български ама го разбираш нали ? Или си тъп

Мисля че той нямаше това предвид а просто че той не може да пише вярно не мисля че има нужда от спам :x
 
Какъв ти е проблема на тебе?
Та ти дори не можеш да пишеш на български :D
Ако не ти харесва сървъра не пиши тук!

Хайде бе... отворко!
Искам да ми покажеш къде ми е грешката и как така не мога да пиша на български ?
Или ти просто си свикнал на твоят развален турски иврит... кон.
За сървъра е идеален.. само където и клиента не съм свалял а вече ми е любим (inlove) :* (hug)
- Не се заблуждавай ... това е просто сарказъм!
 
  • Like
Reactions: oveRLuckEd
Ок! Извинявам се на Stoned че днес се държах грубо с него и на Stifi че го убидих.Моля само не ми спамете темата с излишни мнения а просто ми пратете ЛС.

BTW Не искам да ме знаете като черната овца тук и не искам да имам неприятности никой!
 
  • Like
Reactions: Stoned
В колко часа го пускаш ?
Май няма да е днес (think)
 
Last edited: