[Help] L2 For PSP

VanKo0o

New Member
Joined
Dec 2, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Ще може ли да микажете дали моще Lineage2 за Play Station Portable Vishte YouTube
 
Last edited:

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
ти ненормален ли си къв си се 1 да ме питаш има ли World Of Warcraft на psp НЕ НЯМА !!
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
Sujelqvam che pisha taka no FlexType mi e razvalen.Lesh0 tozi jivee do nas i predi 2 dena my zeha PSP i sega mu kazah foruma da pita
 
Last edited:

Hogu

New Member
Joined
Oct 29, 2008
Messages
72
Reaction score
7
xaxa линеидж за псп когат тва се напраи аз съм кон ^^
 

Elven Chronicles

New Member
Joined
Dec 6, 2008
Messages
60
Reaction score
13
:Д :Д :Д мноо смех.Тва просто човека е снимал клипче сложил го на псп-то и се прави че играе Л2 тва са глупости
 

VanKo0o

New Member
Joined
Dec 2, 2008
Messages
3
Reaction score
0
L2 Bot

Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:
 

Buk7op

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
4
всъшност това е vnc защото идиота си писа паролата и аццто от компа ;щ
 

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Ако бяхте малко по наблюдателни щяхте да видите, че човека не отваря лайнийдж на псп-то, а отваря ВНЦ. Имаше и шум от клавиатура, което доказва че играта се стартира от комп.....
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
Xаха, доста е изобретателен пич-а. Ще го пробвам с МУ.
 

Milamber

Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
75
Reaction score
37
Holy shit :rock: I love L2,I love PSP,I wanna do that too :p shame that it must be connected to computer and that screen is small.They should make a single player mode RPG version of lineage2 for psp,will make millions of $$$.
 

xmaniacbg

New Member
Joined
Jan 31, 2011
Messages
56
Reaction score
0
Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:


Има , не ги слушаи самоче не е хак а бот един от теа ботове е Walker и не е разрешен в всеки сървар прочети правилата на сървера кавото и да правиш преди това щтото ще земеш бан ама не на IP а на Acc !!!!!!
:D:D:D:D:D
 

xmaniacbg

New Member
Joined
Jan 31, 2011
Messages
56
Reaction score
0
Ако бяхте малко по наблюдателни щяхте да видите, че човека не отваря лайнийдж на псп-то, а отваря ВНЦ. Имаше и шум от клавиатура, което доказва че играта се стартира от комп.....

Точно така !!!!
 

MoveUp

New Member
Joined
Jan 1, 2011
Messages
105
Reaction score
12
Sujelqvam che pisha taka no FlexType mi e razvalen.Lesh0 tozi jivee do nas i predi 2 dena my zeha PSP i sega mu kazah foruma da pita
Затова има вграден кирилизатор в форума, за такива като теб.

Imali izobshto takav hak da mojesh da si ostaish geroq da bahte sam::^::headbang:
Пиши на кирилица бе момче (chuckle)