[AD] EbonBG 3.0.8

anio

New Member
Joined
Jun 6, 2008
Messages
120
Reaction score
14
Server name:EbonBG

Server type: Mangos

Server Vеrsion: 3.0.9

Realms:: Fun & Blizzlike

>>>NO BUGS!!!!<<<

Website: http://ebonbg.servegame.com/

Set realmlist:78.90.17.51
 
Last edited:
Оправаха някои бъгове заради това вече сървъра е наред даже в сайта пише че е стабилизиран и ще има евент...цял ден
 
No bugs? Сиг ли си ,че няма ^^ ,ако може се поправи xD
 
повечето ги оправиха само някой куести са бъгави иначе инстанциите босовете и другите са оправени
 
Знам ,че е нормално но погледни какво е писал горе ">no bugs<"

П.С Всичките станций от wtolk скриптнати лиса ?
 
ае играи си там на Stormrage-а......
 
Оправаха някои бъгове заради това вече сървъра е наред даже в сайта пише че е стабилизиран и ще има евент...цял ден
КВО цел ден оправявате бъгс сиг съм че сичко ви е готново немате си понятие даже кво правите.Виж аз са Много съм скриптвал сървъра и доста прилича на Blizzard с изключение на 2 бъга и некои мобове не кастват магии и не говорят но набирам екип и скоро ще е 1:1 с близард само дето е 15x
 
КВО цел ден оправявате бъгс сиг съм че сичко ви е готново немате си понятие даже кво правите.Виж аз са Много съм скриптвал сървъра и доста прилича на Blizzard с изключение на 2 бъга и некои мобове не кастват магии и не говорят но набирам екип и скоро ще е 1:1 с близард само дето е 15x

lol когато стани като близзард ми пиши да ти пратя 1 каса бира по Еконт или Лео Експрес.
 
кво цел ден оправявате бъгс сиг съм че сичко ви е готново немате си понятие даже кво правите.виж аз са много съм скриптвал сървъра и доста прилича на blizzard с изключение на 2 бъга и некои мобове не кастват магии и не говорят но набирам екип и скоро ще е 1:1 с близард само дето е 15x

още вицове има ли ?