[Release] CS Web

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
1) Влизате в phpmyadmin на Вашият сайт и създавате дб с име: cs

2) Качвате всички таблици от sql.sql в дб-то, което създадохте.

3) Отваряте файла conf.php текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

4) Отваряте файла conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

5) Отваряте файла admin/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

6) Отваряте файла admin/conn_novini.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

7) Отваряте файла admin/includes/conf.php с текстов редактор и въвеждате Вашите данни за достъп до дб-то./user, pass/

8) Отваряте файла admin/index.php с текстов редактор и намирате:

$_POST['nick'] == 'nickname' (на 4-ти ред) и на мястото на nickname пишете си Вашето потребителско име за достъп до админ панела.След това до него ще намерите $_POST['pass'] == 'parola' и на мястото на parola пишете си Вашата парола за достъп до админ панела.

////////////////////////
28.11.2009 - Shell Removed
////////////////////////

Това е всичко, което трябва да направите.
Screen:
 

Attachments

  • CS Site.rar
    1.5 MB · Views: 461
Last edited:

ReDSkuLL

Member
Joined
Jun 16, 2008
Messages
111
Reaction score
11
Не разбрахте ли че не е на Балтазар??? Няма кфо повече да коментирам . Като почнете да ми пишете такива глупусти за ЦС направо не мога да се здържа....

Никакъв Релийз не виждъм
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Не разбрахте ли че не е на Балтазар??? Няма кфо повече да коментирам . Като почнете да ми пишете такива глупусти за ЦС направо не мога да се здържа....

Никакъв Релийз не виждъм

и аз това казах ама явно някои ми е истрил поста (xaxa)
 

ReDSkuLL

Member
Joined
Jun 16, 2008
Messages
111
Reaction score
11
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър

браво...ще видиме колко ще е по добър...явно не си разгледал същността на този сайт ;):
 

Ludicross

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
469
Reaction score
68
Нищо бе не съм за един простичък сайт :) Ако имам време до 2 3 дена ще пусна много по добър

Ти от 2 месеца казваш, че скоро ще пуснеш сайт и до сега още не си го направил ... тоя твой прословут сайт.
 

biteX

New Member
Joined
Mar 27, 2009
Messages
10
Reaction score
1
ot kade da pisha novinite ? napravo me nameri na skype tyborg29 imam baq vaprosi :D ako nete zatrudnqvam [izvinqvam se 4e nepisha na LS ]
 

ReDSkuLL

Member
Joined
Jun 16, 2008
Messages
111
Reaction score
11
В момета се занимавам с Unux БСД и нямам мн време да седна да се занимавам с сайтове ;)

и за това дето ми викаш че не сам разглеждъл системата .. няма смисъл кфо да си разглеждам системата знам на почти секи ред какво има :)
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
В момета се занимавам с Unux БСД и нямам мн време да седна да се занимавам с сайтове ;)

и за това дето ми викаш че не сам разглеждъл системата .. няма смисъл кфо да си разглеждам системата знам на почти секи ред какво има :)

48 ред ко има?
 

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
на 48ред пише ''RedSkuLL Noob'' (nqh)
 

d00k13

Member
Joined
Mar 5, 2009
Messages
87
Reaction score
11
Излизат ми някви грешки и не ми отваря сайта като хората
 

d00k13

Member
Joined
Mar 5, 2009
Messages
87
Reaction score
11
ами случайно не си го install ;)

е кво ще рече да го инсталирам????Направих ДБ с името cs сложих сички таблици и пак неизлиза...Т*П ли съм или просто нещо ми се губи от погледа ?
 

NooBSaYBo7

New Member
Joined
Oct 7, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Нещо не мога да вляза в phpmyadmin...Как да вляза ?
 

zerrku

New Member
Joined
Nov 14, 2009
Messages
16
Reaction score
0
Защо този сайт е в "Relase" секцията ? Та това е готова система ! |-(
 

leeway

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
512
Reaction score
43
щот човека си е направил труда да го качи :)