[AD] BloodRaven wow Instant 80

Buk7op

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
4
WoW-WarZone

- Интернационален сървър
- Страхотна общонст
- Добра връзка, няма лаг
- Хост с последен модел хардуер
- 99.9 Работещи таланти
- 99.9 Работещи Raids & Dungeons
- Инстант 80
- Собствен екип, който се грижи за fixes and updates


Website:
http://ravencrest.dyndns-server.com/

Forum:
http://bloodraven.dyndns-server.com/forum/

Game Account Create Page:
WoW Server



BloodRaven Wow е нов сървър, но с доста опит на администрацията. Ние можем да ви предложим професионално направен сървър с напълно работещи райдове и инcтанси. BloodRaven Wow има един реалм- BLOODRAVEN .


BloodRaven Wow е първия български интернационално ориентиран сървър, нещо ново, нещо различно от всичко, което сте виждали в България до сега. Тези приказки не са празни, посетете сайта ни, форума ни и само от тях ще видите разликата от всичко друго предлагано в България. Ние залагаме на професионализма и удовлетворяването желанията на потребителя.
Посетете ни!
 
Недей писа глупости само. Първо WoW Warzone сега тая пумия на фрий домейн. Ясно ми е вече колко сте сериозни и колко "злагате на професионализма", направо ме спуквате от смях. :D

P.S. Сайта ако зареди след 20 секунди ще съм щастливец. :D
 
Недей писа глупости само. Първо WoW Warzone сега тая пумия на фрий домейн. Ясно ми е вече колко сте сериозни и колко "злагате на професионализма", направо ме спуквате от смях. :D

P.S. Сайта ако зареди след 20 секунди ще съм щастливец. :D

Сайта ми зареди за по-малко от 3 секунди. Това ,че имаш слаба щайга не значи ,че сайта му е бавен.

Сървъра е хубав, сайта е хубав 9/10 има какво да се желае още.
 
Сайта ми зареди за по-малко от 3 секунди. Това ,че имаш слаба щайга не значи ,че сайта му е бавен.

Сървъра е хубав, сайта е хубав 9/10 има какво да се желае още.

абе не знам дали неговият е щайга ама за моя мога да кажа че не е и сайта ми го отавя бавно
 
Виждам, че сървърчето пак е живо. Успех надявам се да излезе нещо от него. В днешно време има 2-3 сървъра, които засенчват всички останали.