[Help] Клиентската част

Filmar

New Member
Joined
Apr 23, 2010
Messages
93
Reaction score
5
Здравейте значи оправих се със Server files сложих ги тръгна всичко сега ми остав Клиента как да се направи моля, някои да ми обесни или нещо линк да даде :)
 
Last edited:
версия/хроника която ползваш ?
 
ето от тази тема [Release] L2JServer Files | Dialy updates кадето пише

цитат

Тук може да намерите файлове който се ъпдейтват постоянно:

изтеглих и двата файлове нагласих ги и в сайта ми ги дава Online само с клиентската част не ми е ясно :)
 
а сега като го истегля как да го наглася за Хората да могат да се каннект към сървъра
 
Изтеглих програмката но когато се помъча да отворя L2.ini ето какво ми дава.
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    84.2 KB · Views: 15
  • 2.JPG
    2.JPG
    47.7 KB · Views: 14
ок сега ще ти кача папка
 
тази програма която си дал не е за Gracia
аз ползвам това
 

Attachments

  • File_Edit_Gracia_Final_by_CriticalError.rar
    1.2 MB · Views: 7
тази програма която си дал не е за Gracia
аз ползвам това

Дава ми същото като в горния ми пост
 
Сега го направих сложих там ИП-то и като влезна пиша акаунта но ми дава че не е верен а направих акаунт от startSQLAccountManager пробвам да си направя акаунт от играта и не ми дава нищо във сървър филес сам редактирал само паролата на сяла
във C:\Server\login\config\loginserver, C:\Server\gameserver\config\server някаде бъркам ли? или трябва да направя нещо друго в тези сървър файлове.
 
незнам аз ползвам него и сам доволен преди това тествах на Sunwalker този и ми даваше еррор когато влизах в игра

edit: трява и IP-то да едитнеш
 
Editnal сам само ИП-то в L2.ini
 
трябва да едитнеш иптата и в gameserver\config\server.properties
и login\config\loginserver.properties
 
в login/config/loginserver.prop само паролата промени друго не барай, в gameserver/config/server.prop се променя парола и ExternalHostname = тук твоето IP

ползвай systema който качих, промени IPто и всичко трябва да е ток
 
  • Like
Reactions: Filmar
Да всичко тръгна както си трябва сега как мога да променя това Име на сървъра и от самата игра като дам New acaunt нищо не става и май е това + ман жесток си :)
 
Last edited:
Да всичко тръгна както си трябва сега как мога да променя това Име на сървъра и от самата игра като дам New acaunt нищо не става и май е това + ман жесток си :)

така, акаунтите са автоматични, пишеш си акаунт и парола и се създава автоматично, там където пише new account не го пипай.
 
Добре това в полсетсвие го разбрах а това за името на сървъра дава ми го като нещо си Bartz?
 
използваш пак l2 file edit, system/servername-e.DAT , променяш Bartz на както ти се казва сървъра
 
  • Like
Reactions: Filmar